#senbirincisin

#senbirincisin

Arax İnci #senbirincisin Anneler Günü Yarışması Koşulları

  1. Arax İnci #senbirincisin Anneler Günü yarışmamız  08.05.2015 saat 20.00 ‘da sona erecektir. Yarışma Arax İnci Facebook, Twitter ve İnstagram hesapları üzerinden gerçekleşmektedir.
  2. Arax inci facebook, instagram, twittter hesaplarını takip edip ve tercih edilen sosyal medya hesabı üzerinden açıklandığı şekilde paylaşım yapan 1 kişi Arax İnci yüzük kazanacaktır. Kazanan kişi Araxi İnci jürisi tarafından belirlenecektir.
  3. Facebook ile katılım: Arax inci Facebook sayfasında yer alan kampanya görselinin altına #senbirincisin #araxinci hashtagleri ile Anneler Günü mesajı paylaşılmalıdır.
  4. Twitter ile katılım:  #senbirincisin #araxinci hashtagleri ile Anneler Günü mesajı yazılmalıdır.
  5. Instagram ile katılım: Yarışma görseli Anneler Günü mesajı ve #senbirincisin #araxinci hashtagleri ile birlikte paylaşılmalıdır.
  6. Yarışma sonuçları 09.05.2015 saat 12:00′ den sonra sosyal medya hesaplarımızda açıklanacaktır. Yarışmayı kazanan kişi adres ve telefon bilgisini en geç 11.05.2015 tarihine kadar yarisma@araxinci.com ya da facebook DM ile paylaşması gerekmektedir.
  7. Kazanan kişinin ödülü kargo ile adresine teslim edilecektir. Kazanan kişi tercih ederse ödülünü mağazamızdan da alabilir.
  8. Yarışmaya katılım ücretsizdir. Arax İnci çalışanları ve onların birinci dereceden akrabaları yarışmaya katılamazlar.
  9.  Kazanılan ürün iade edilemez ve değiştirilemez.
  10.  Katılımcılar yarışma şartlarını okuyup anladıkları peşinen kabul etmiş sayılırlar.